Logi sisse
domeeni haldamiseks

in English по-русски
.era.ee
Kontrolli

Meist

Pärast domeenireformi Eestis, kaotasid eraisikud võimaluse endale tasuta registreerida isiklik domeen kujul sinunimi.pri.ee. See pahandas paljusid interneti-entusiaste, nende hulgas ka Antonit ja Erikut. Kirumise asemel otsustasid mehed aga olukorda Garage48 Tallinn ürituse raames 48 tunniga parandada. Hannes, Tanja ja Alvar liitusid samuti tiimiga ning pandigi alus tasuta isikliku domeeni registreerimise süsteemile. Lihtsalt domeenide jagamisega me siiski ei piirdunud. Lisasime võimaluse suunata oma registreeritud domeen olemasolevale kodulehele, Facebook'i, Twitterisse ja kergelt seada üles oma profiililehekülg. Ja ka see pole veel kõik. Võimalused laienevad veelgi. Jälgi meid Facebookis ja Twitteris


Meie projekt on mittetulunduslik ja võimalik vaid tänud headele inimestele ning toetajatele - liitu meiega, anneta ja paku oma abi. Täname!

Saa tuttavaks, meie tiim!

  • Anton Keks - on ülihea front-endis, back-endis ja kodeerib igast positsioonist, igas keeles ja kõike, mida vaja. Üks idee maine ise ja igapäevas tööl Codeborne's.
  • Erik Jõgi - on Antoni hea sõber. Kodeerib koos Antoniga ja nii nagu sõbergi, teab koodi kirjutamisest kõike! On samuti üks idee algatajatest ja töös Codeborne's.
  • Hannes Lents - ei tea koodimisest midagi, aga on hea inimsuhetes, teeb äri ja valitseb lava. Igapäevasel on isa rollis.
  • Tatjana Tšernõhh - makes our site to look nice. She is so good, she does it blind-folded and does it every day.
  • Alvar Lumberg - tundis, et parim, mida teha saab, on koos sõpradega oma vabal ajal koodi kirjutada. Tuli tviitimise peale Mustamäelt kohale ja ei lahkunudki enam tiimist. Nii juhtub temaga tihti ka Codeborne's.
  • Lisaks põhitiimile saime palju abi Jaen Saulilt, Filipp Keksilt ja Marek Kusminilt. Tänud teile ja tänud varajastele toetajatele Facebookis ja Twitteris.