Logi sisse
domeeni haldamiseks

in English по-русски
.era.ee
Kontrolli

KKK

 • Kas Eesti Interneti Sihtasutus toetab era.ee domeene?

  Nad on võtnud meie ideed soojalt vastu kohe peale esimest presentatsiooni Garage48 üritusel. Siin on ka artikkel nende saidil meie kohta.

 • Kuidas on minu varem broneeritud domeeniga?

  Sinu varem broneeritud domeenidega on kõik korras. Hoiame seda Sinu jaoks. Kui Sa pole meilt veel e-kirja saanud, siis kontorlli oma Spam filtrit. Kui ka seal pole, siis võta meiega ühendust

 • Mida ma saan oma domeeniga teha?

  Sa saad endale oma http://nimi.era.ee webi aadressi ning nimi@era.ee e-posti aadressi (varsti tulemas). Sa võid ise seadistada, kuhu iga neist hakkab suunama (redirect või frame abil), kuna me ei paku hostingut ega postkasti teenust, või siis era.ee näitab Sinu isikliku profiililehe kontaktandmete ja viidetega. Eelseadistatud suunamise võimalused on Sinu blogi, Facebooki profiil, Twitter, jne. Kui aga omad serveri või Sul on arvuti võrgus, siis saad kasutada DNSi kirjet (CNAME või A).

 • Kui palju salvestamisruumi mulle eraldadakse (mitu megabaiti dokumente, pilte jne.)?

  Me ei paku domeeni majutamise ega postkasti teenust. Meie juures saad ainult oma domeeni registreerida ja seadistada, kuigi saad suunata oma domeeni mujale, kus Su leht on majutatud, või suunata sissetulevaid e-kirju oma olemasolevale e-posti aadressile. Lisainfoks vaata ka vastust eelmisele küsimusele.

 • Kui mitu domeeni mulle eraldadakse?

  Sulle eraldatakse maksimaalselt kaks domeeni. Üks Sinu valitud hüüdnimega, teine Sinu pärisnimega, mis on meie poolt automaatselt Sulle genereeritud. Kui Sa hüüdnime pole valinud, ei pea sa kahte domeeni võtma ning Sulle eraldatakse üks domeen (Sinu pärisnimega). Kui oled endale domeeni valinud, siis neist loobuda hetkel pole võimalik. Vastav võimalus on veel arendamisel ja teavitame Sind siis, kui seda teha saad.

 • Kuidas täpitähtedega domeenid töötavad?

  Rahvusvahelised domeenid (IDN) kasutavad 'punycode' kodeeringut, et konverteerida täpitähtedega nime reaalseks domeeninimeks, nt õlu.era.ee on tegelikult xn--lu-bka.era.ee, kuigi paljud brauserid peidavad kodeeritud nime kasutajalt ära, näidatestäpitähti lehe aadressis. E-postiga on situatsioon keerulisem: vaatamata sellele, et selle jaoks eksisteerib RFC 5336 standard, see ei ole veel hästi toetatud tarkvara poolt. Näiteks, gmail ei suuda veel saata e-posti sellistele aadressidele.

 • Miks ma pean oma ID-kaardi või Mobiil-ID-ga sisse logima?

  See on Sinu isiklik domeen ja keegi teine ei tohi sellele ligipääsu saada. ID kaart või Mobiil-ID on ainuke turvaline viis seda tagada. Samuti, on see võimalus kaitsta oma sotsiaalset identiteeti. Saame tõestada ja (soovi korral) avalikult kinnitada, et informatsioon Sinu domeenil on vaid Sinu poolt kinnitatud.

 • Kes teid rahastab?

  Projekt on algatatud ja veetav vabatahtlike poolt, kes selle projekti raames palka ei saa. Meie kulud on õnneks minimaalsed ja katame neid toetajate sponsorlusest. Kui tunned, et soovid oma panust anda, palun toeta ka Sina meid rahaliselt!